Happy Miles
Pierwszy Leasing Liczony w Kilometrach

Płać tyle ile wyjeździsz!

Usługa Happy Miles jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd. Wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu. Dodatkowo, do usługi Happy Miles dołączony jest bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, które umożliwią przedsiębiorcy uzyskanie kompleksowego obrazu wszystkich aspektów dotyczących floty samochodowej w jego firmie.

Przykładowa rata miesięczna:

samochod-osobowy

samochód osobowy

26 gr/km

+166 zł/mies.
samochod-osobowy-kombi

samochód osobowy kombi

38 gr/km

+235 zł/mies.
samochod-dostawczy

samochód dostawczy

36 gr/km

+318 zł/mies.

Zarządzanie flotą pojazdów

Przyjazna, intuicyjna aplikacja pomoże Ci na bieżąco zarządzać flotą pojazdów w Twojej firmie: zużyciem paliwa, trasami przejazdu, ubezpieczeniami, przeglądami technicznymi i wieloma innymi aspektami codziennej aktywności floty. Możesz korzystać z aplikacji w każdej chwili, logując się na swoje konto w Internecie bądź korzystając z wersji mobilnej. Aplikacja Happy Miles dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne.

flota-pojazdow
gospodarka-paliwowaraporty-drogowezarzadzanie-kierowcamitachografzarzadzanie-firmami

EcoDriving

W aplikacji Happy Miles możesz kontrolować zużycie paliwa we wszystkich pojazdach swojej floty, styl jazdy Twoich kierowców oraz stosowanie się do zasad eco-drivingu, dzięki czemu Twoja firma zyska oszczędności na paliwie i amortyzacji pojazdów. Dodatkowo, aplikacja pozwala na wystawianie ocen kierowcom, co poprawi jakość świadczonych przez Twoją firmę usług, zaś dzięki systemowi rywalizacji zyskasz dobre narzędzie do motywacji swoich pracowników.

ecodriving

Formularz kontaktowy

Oświadczam, iż podane wyżej dane osobowe przekazuję dobrowolnie i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 t.j., z późn. zm.) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez GETIN Leasing SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździsta 66 w celach marketingowych. Przyjmuję też do wiadomości, iż:
- powyższe dane zbierane są przez GETIN Leasing SA, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździsta 66, który jest administratorem tych danych osobowych,
- przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.


Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług oferowanych przez GETIN Leasing SA - w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej.

 

Produkt dostępny u Finansujących: Getin Leasing S.A. oraz Idea Leasing S.A. Materiał ma wyłącznie charakter reklamowy, a informacje dotyczące produktu zawarte w reklamie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Produkt skierowany jest do osób i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i przeznaczony na jej potrzeby. Rata miesięczna oprócz części zmiennej obejmuje część stałą. Miesięczny przebieg inny niż zadeklarowany w Umowie wpływa na zmianę wartości wykupu w Umowie. Szczegółowe warunki udzielenia finansowania oraz zawarcia umowy dostępne są w placówkach Finansujących. Zawarcie umowy i jej warunki uzależnione są każdorazowo od przedstawienia przez zainteresowanego produktem informacji i danych wymaganych przez Finansującego, od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz od ryzyka i warunków transakcji. Szczegóły usług leasingowych, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, oraz warunki zawarcia umowy leasingu dostępne są w oddziałach Idea Bank S.A., Idea Leasing S.A., Getin Leasing S.A.