Przypominamy o oświadczeniu FATCA

Centrum kontaktu

  • iconPhone Infolinia: 32 604 30 20
  • iconMail E-mail: dop@getinleasing.pl
Formularz kontaktowy

Klientom Getin Leasing, przypominamy o konieczności wypełnienia i przekazania do nas oświadczenia FATCA. Nieprzekazanie dokumentu do 30 listopada 2016 roku skutkować będzie od 5 grudnia czasowym zablokowaniem rachunku do momentu przekazania oświadczenia, co oznacza brak możliwości dysponowania zgromadzonymi na nim środkami.

 

Należy pamiętać również że: blokada rachunku oznacza brak możliwości pobrania przez Bank/ Getin Leasing należności z tytułu rat leasingowych i kredytowych oraz innych zdefiniowanych płatności.

 

W przypadku późniejszego, niż w terminie do 30 listopada 2016 roku, otrzymania przez Getin Leasing danych FATCA, odblokowanie rachunku będzie możliwe w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania oświadczenia.

 

Wypełnione i podpisane przez osoby reprezentujące oświadczenie prosimy odesłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a oryginał na adres:

 

Getin Noble Bank SA
skrytka pocztowa 593
40-495 Katowice S 105

 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 32 604 30 70 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-20.

 

Pozdrawiamy
Getin Leasing SA

 

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA

Wróć do poprzedniej strony